STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator aktualności separator szukaj
aby odszukać informacje nie trzeba wpisywać całej nazwy - wystarczy jeden wyraz
możliwe jest także wyszukiwanie wg daty (format: rrrr-mm-dd) oraz wg autora informacji
wyniki wyszukiwania:
wyniki archiwalne są reprezentowane przez szare tło daty
10-2017
MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA
KRZYSZTOF OBAL
ogłoszenia

Od bieżącego roku szkolnego w naszej szkole realizowany będzie projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Celem projektu jest zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcących się w szkołach zawodowych, poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego oraz podniesienie u uczniów małopolskich gimnazjów zdolności do podejmowania właściwych decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. W ramach projektu realizowane będą: zajęcia on-line z wykorzystaniem sprzętu tzw. Małopolskiej Chmury Edukacyjnej oraz naukowe warsztaty letnie i weekendowe. Zajęcia te mają na celu uzyskanie dodatkowej wiedzy w obszarach mechaniczno-mechatronicznym oraz elektryczno-elektronicznym. Uczestnicy do tych form działania rekrutowani będą spośród uczniów technikum z klas II i III.

Zapraszam uczniów do udziału w tych zajęciach. W załączeniu regulamin rekrutacji.

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH ON-LINE

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W WARSZTATACH WEEKENDOWYCH